DJBünyamin Kim ?

Ben DJBünyamin. Ismim Bünyamin ATES. Fransa/Chaumont’da 52000 Bôlgesinden Yasamaktayim Turkiye’de Sakarya/Akyazi ama memleket Giresun . Eğitimimi oturdum sehirde yapiyorum orta okul duz, lise (Görsel-işitsel ve Multimedya bolumu) ve üniversiteyi’de (Bilgisayar Mühendisi ). Su an hem Okuyup hemde DJ’lik ile ugrasiyorum. Bos zamanimi genellikle müzige adiyorum kendimi gelistirmek icin büyük caba sarf ediyorum.

Kücüklükten beri müzige karsi büyük bir ilgim vardi. Müzik hayatimda diye bilirim. Ama Ailem hic bir zaman bana destek olmadi kendim basima basladim ve devam edecem. Daha 11 yasinda iken Dj lige ilgi duymaya basladim. Internette bilgilerimi genislettim ve en sonunda kendi paramla baslancik icin 3 4 ekipman aldim. O günden belli elimi o aletlerden cekemiyorum. Hayatimda cok büyük yer kazandi Müzik.

Ilk baslarda yasim kücük oldugundan dolayi cogu kisi yetenegimden süphe ediyordu. Yani en büyük problemim ön yargi idi. Sonra Zamanla Insanlar beni dinledikten sonra, tabiki fikirleri komple degisiyordu. Ve bu sayede Önümden böyle problemler kalkmis oldu.. Simdi ise böyle konularda hic zorunluk yasamiyorum.

Ben hep su pozisyondan eglendirme sektörüne baktim. Kendim cok zor eglenen biriyim. Yani ilk müzik güzel olmasi gerekiyor. Ilk önce kendimi eglendirmeye calisiyorum ve baktimki ben egleniyorum o zaman etrafimdaki yani herkesi insanlarda delice eglenmeye basliyor. Tabiki takipci istekleri ön planda ama simdiye dek hep bu sayede bu sekilde basarili oldum.

Tabiki zamani geldiginde zorlaniyorsunuz. Yetistirmeniz gereken dersler ve müzik sektöründe projeler oluyor. Bunlarin hepsi cok zaman gerektiren isler. Cok rahatim demek cok zor. Ama insan stresse yavas yavas alisiyor ilk basta zorda olsa

Parçalarıma vermiş olduğunuz değer ve desteklerden dolayı hepinize tek tek teşekkür ederim. Sağlıcakla, sevgiyle, müzikle, esenle kalın. Saygı ve sevgilerimle.

PRESS - REZERVASYON

 

ATES Bünyamin

bunyamin.ates@outlook.fr

MENERJELIK

ATEŞ MÜZİK FR

ates.muzik61@gmail.com

0033.6.49.18.13.76

ATEŞ MÜZİK TR

ates.muzik61@gmail.com

0090.531.422.47.76

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now